Vianočné tipy na darčeky pre mužov

V predvianočnom čase, keď prvá adventná nedeľa už klope na dvere, vám ponúkame ďalší článok z kategórie tipov na vianočné darčeky pre vašich blízkych. Tentoraz sa zameriame na mužské pokolenie. Mnohé z nás prepadá každý rok rovnaká opakujúca sa myšlienka: “Čo mu mám kúpiť?”

Z pohľadu žien je mužská úloha v tomto vyberaní darčekov ďaleko jednoduchšia, ako tá ženská. Ženy predsa potrebujú takmer všetko a ako bonus majú tendenciu svojich náprotivkov a blízkych v priebehu roka na potencionálne vhodné darčeky viac či menej nápadne a intenzívne upozorňovať. Oproti tomu bývajú muži mlčanlivejší, tajomnejší a horšie odhadnuteľní. Vymyslieť tak darček pre mužov môže byť naozaj oriešok. Práve preto sme sa rozhodli poskytnúť vám takýto malý ťahák s inšpiráciami na darčeky pre mužov, s ktorým sa vám iste podarí vybrať z nášho sortimentu vhodný darček, ktorý poteší vášho muža, manžela, otecka, dedka, syna, brata, kamaráta, kolegu či partnera.

Kožená peňaženka značky Cosset a Poyem

Zaručeným zásahom do čierneho pri výbere darčeka pre mužov naprieč všetkými generáciami je kvalitná kožená pánska peňaženka.

Peňaženka značky Cosset z luxusnej pravej talianskej kože, ktorej kvalita je citeľná na prvý pohľad i dotyk, bude prvotriednym doplnkom pre každého moderného gentlemana. Vyberať môžete z niekoľkých typov peňaženiek a zvoliť ideálne rozmiestnenie a počet vreciek a priehradiek Všetky peňaženky značky Cosset sú na prednej strane označené kovovým logom, ktoré dodáva peňaženkám zdobný efekt a podčiarkuje ich glanc.

Široký výber rôznych tvarov a farieb nájdete v našej ponuke pánskych kožených peňaženiek pod značkou Poyem. Peňaženky tejto značky sú vynikajúcou voľbou najmä pre businessmanov, pretože presne vystihujú parametre business módy, tj. jednoduchý dizajn, funkčnosť, eleganciu a kvalitu. Peňaženkou tejto značky, potešíte iste aj staršiu generáciu pánov, ktorí si nepotrpia na nadbytok ozdobných prvkov, ale poteší ich kvalita a poctivé spracovanie výrobku. Peňaženky značky Poyem sú z prednej strany zdobené jemným elegantným prešívaním. Vo vnútri peňaženky sa môžete spoľahnúť na pevnú látkovú podšívku a dômyselnú organizáciu priehradiek.

Kožené pánske tašky Poyem

Pre tých z vás, ktorí by radi pre svojho milovaného muža zaobstarali ľahko odvážnejší módny doplnok, máme skvelý tip! Kožená pánska taška. Svieži vietor vo svete pánskej módy, elegantný módny doplnok, ktorý spĺňa všetky praktické požiadavky. Vkusná kožená pánska taška dokáže na prvý pohľad zaujať a dodá pánskemu outfitu neopozeraný štýl.

Značka Poyem je nositeľom záruky kvalitného koženého materiálu. V našej ponuke vyberiete pánsku tašku vhodnú pre každého muža a pre každú príležitosť. Ak hľadáte darček pre pracovne vyťaženého muža, môžete si vyberať v business taškách väčších rozmerov, kam sa pohodlne vojde notebook, písomnosti i tablet. Pre mužov, ktorí radi vyrážajú do spoločnosti s neformálnou atmosférou či do prírody, bude ideálna veľmi populárna menšia crossbody kožená taška.