Vízia a história

Spoločnosť FAMITO s r.o. stretávate na trhu už viac ako dve desaťročia pod značkami kabeliek Noelia Bolger, Le Sands, Carmelo a Tangerin, pánskych tašiek a peňaženiek Poyem, peňaženiek Cosset či spoločenských kabeliek Barolo a Charmel.

Pomáhame ženám pri každej príležitosti!

Na počiatku bol veľkoobchod s koženou galantériou založený v roku 1994. Ten sme postupom času viac a viac opúšťali. Samotný “predpredaj tovaru” pre nás jednoducho nebol to pravé orechové. Vedeli sme, že kľúčom k tomu, aby sme mohli ponúknuť kabelky krásne a pritom “našim ženám na mieru”, je vlastná výroba.

Vlastná výroba nám umožňuje to hlavné: pomáhať našim zákazníčkam pri všetkých príležitostiach, a iba s vlastnou výrobou môžeme výrobky prispôsobiť ich vkusu, požiadavkám a potrebám.

Kabelky šité na mieru slovenským a českým ženám

Skúsenosti získané vlastnou výrobou, mnohoročnou praxou aj poznatky priamo od Vás – zákazníčok, chceme s každou novou modelovou radou čo najrýchlejšie premietnuť do ponuky v e-shope kabelka.sk.

Všetky kvalitné módne kabelky a peňaženky z kože aj syntetickej kože bude spájať tím našich dizajnérov.

Slovenské a české ženy patria medzi najkrajšie ženy na svete. Veľmi radi Vám pomôžeme túto krásu podčiarknúť aj krásnými a vkusnými kabelkami z našej širokej ponuky.

Ktorú kabelku si vyberiete?