Doprava a platba

U objednávok v hodnote nad 60 € je doprava ZADARMO!

Záleží nám na tom, aby k vám balíček vždy spoľahlivo a pohodlne dorazil. Preto ponúkame výber niekoľkých dopravcov:

i platobných metód:

Detaily o doprave

Zásielkovňa – osobný odber na výdajnom mieste

Vo chvíli, keď balíček odovzdáme, Zásielkovňa Vám pošle správu na  e-mail. V ňom nájdete sledovacie číslo balíčka. Balíček k vám obvykle dorazí na tretí pracovný deň.

Hneď, ako je balíček pripravený na vyzdvihnutie, príde vám SMS a e-mail s heslom. Balíček na vás počká až 7 dní, počas ktorých môžete jeho uloženie predĺžiť o ďalších 21 dní (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená). Pre predĺženie stačí len odpovedať na SMS.

Najvýhodnějšie doručenie na adresu (GLS, Remax, UPS)

Pri najvýhodnejšom doručení na adresu nie je definovaný konkrétny dopravca. Táto služba je organizovaná Zásielkovňou, ktorá dopravcu vyberá podľa aktuálnej situácie, kvality doručenia a vyťaženia jednotlivých prepravcov.

Zásielky od nás k Vám dorazia zhruba za 3-4 pracovné dni.

Slovenská pošta

Slovenskou poštou k vám balíček zvyčajne dorazí štvrtý pracovný deň po jeho odoslaní od nás.

Platobné metódy a spôsoby doručenia

Platobná karta – online

Použitie platobnej karty je najrýchlejší spôsob úhrady objednávky. Po zadaní údajov o vašej platobnej karte prakticky ihneď expedujeme vašu objednávku.

Okamžitý bankový prevod – online

Po dokončení objednávky ste presmerovaný do vášho internetového bankovníctva, kde je možné zaplatiť prostredníctvom: UniPlatba SK, Sporopay, Poštová banka, Tatra banka alebo VÚB.

Tam už na vás bude čakať predvyplnený bankový príkaz, ktorý jednoducho potvrdíte heslom a SMS kódom tak, ako ste zvyknutí.

Bankový prevod – klasický

Ak zvolíte klasický bankový prevod, pošleme vám v potvrdzujúcom e-maile všetky potrebné údaje k platbe. Objednávku budeme expedovať hneď po pripísaní príslušnej čiastky na náš účet, čo môže trvať až 2 pracovné dni.

Dobierka

Je platba pri prevzatí balíčka od vybraného prepravcu či výdajného miesta Zásielkovňa. Vašu objednávku expedujeme do jedného pracovného dňa od doručenia objednávky.