Módna inšpirácia: Jesenný Fashion Week 2023

Fashion Week 2023

Fashion Week je nielen týždňom plným krásnych módnych kúskov, ale aj nekonečnou studnicou inšpirácie pre všetkých milovníkov módy. Týždeň módy každoročne predstavuje nové trendy a štýly, ktoré nám ukazujú, čo bude in v nadchádzajúcej sezóne. Tohtoročný týždeň módy nesklamal. Jasné farby, asymetria a kombinácie rôznych materiálov boli na dennom poriadku. Poďme si v rýchlosti zrekapitulovať aktuálne módne trendy na sezónu jeseň/zima 2023 a pozrieť sa, ako si tieto trendy môžete osvojiť s našimi kabelkami.

Červené kabelky

Červené kabelky sú skvelým doplnkom na jeseň. Môžete si vybrať z tmavších, neutrálnych farieb, ale aj zo žiarivejších, ktoré dodajú vášmu outfitu iskru. Červená farba sa často spája s vášňou, energiou a sebavedomím, preto sú červené kabelky obľúbenou voľbou pre ženy, ktoré chcú vyčnievať z davu a urobiť dojem. V našej ponuke máme veľa kabeliek v tejto farbe, je len na vás, či vás nadchne koža alebo syntetika.

Kabelky typu hobo a mäkké kabelky

Nie všetky ženy ich milujú, ale mäkké kabelky zažiarili na tohtoročných jesenných týždňoch módy, najmä v štýle hobo bag. Hobo bag je štýl kabelky, ktorý sa vyznačuje tvarom polmesiaca a voľným, uvoľneným dizajnom. Tieto tašky sú zvyčajne vyrobené z mäkkých a pružných materiálov, ako je koža, semiš alebo látka, vďaka čomu majú ležérny a neštruktúrovaný vzhľad. Kabelky typu hobo si ženy obľúbili najmä pre ich pohodlnosť, všestrannosť a veľký úložný priestor.

Listové kabelky a retiazky

Ďalším trendom tohtoročného týždňa módy sú listové kabelky, ktoré sa vrátili do módy, ale aj retiazky. Retiazky môžu byť nielen krásnym doplnkom vašej kabelky, ale môžu slúžiť aj ako držadlo alebo popruh, za ktorý môžete kabelku nosiť.