Módne tipy

Kabelka z kože saffiano

V našej ponuke kožených kabeliek nájdete na niektorých modeloch informáciu, že je kabelka vyrobená z kože saffiano. Hocikto už tento druh kože pozná, mnohí možno s týmto materiálom ešte nemali tú česť. Aké sú vlastnosti tohto materiálu, ako sa oň správne starať a čo si vlastne pod pojmom koža saffiano predstaviť, tomu všetkému sa budeme venovať v nasledujúcich riadkoch. Koža saffiano pochádza rovnako ako mnoho iných prvkov módneho priemyslu, z Talianska, kolísky módy, kde bola vynájdená dnes už ikonickou módnou značkou Prada.

Koža saffiano kombinuje výnimočnú stálosť materiálu a odolnosť proti škvrnám s eleganciou a štýlom. Nejedná sa o špeciálny druh kože, ale v procese výroby tohto materiálu ide primárne o jedinečné spracovanie. Koža saffiano je známa svojimi diagonálnymi líniami a vzorom šrafovania, ktoré sú strojovo lisované do voskového povlaku kože, čo jej dodáva absolútne nezameniteľný jemný lesk. Medzi charakteristické znaky tejto kože patrí vysoká odolnosť voči škvrnám a oderom. Vďaka týmto pozitívnym vlastnostiam je táto koža ideálna práve pre dámske kabelky. Na záver spracovania sa ešte citlivo napúšťa špeciálnym voskom, ktorý odpudzuje vodu a vlhkosť a materiál sa tak stáva takmer nezničiteľným.

Kabelky z kože saffiano sú preto vysoko odolné proti poškriabaniu a oderom, takmer vodeodolné a ľahko udržiavateľné. Čo viac si priať, než to, že váš obľúbený módny doplnok zvládne spoľahlivo a bez úhony každodenné bežné používanie. V našej ponuke môžete vyberať z niekoľkých typov dámskych kabeliek, ktoré sú vyrobené z tohto moderného materiálu. Či už preferujete praktické crossbody kabelky, či väčšie shopper kabelky, alebo je vaším favoritom elegantná business kabelka, koža saffiano má všade svoje zastúpenie.

Aby ste podporili výnimočné vlastnosti vašej novej kabelky z kože saffiano, treba sa o ňu poriadne starať:

 • Po nákupe použite krém a s bavlnenou handričkou očistite kabelku krúživými pohybmi.
 • Krém nechajte minimálne 30 minút pôsobiť a potom kabelku naimpregnujte.
 • Pri zašpinení odporúčame otrieť kabelku vlhkou handričkou.
 • Minimálne raz za mesiac je ideálne kabelku natrieť krémom, aby nevysychala.
 • V prípade namočenia kabelku nesušte pri veľkom zdroji tepla (pri kúrení).
 • Ak kabelku nenosíte, odporúčame ju uchovávať naplnenú pokrčeným papierom.
 • Kabelku z kože saffiano chráňte pred poškodením ostrými predmetmi.

  Vianočné tipy – darčeky pre manželku a dcéru

  Čas adventu sa nezadržateľne blíži. Pre niektorých to môže znamenať začiatok času pohody, pokoja, kolied a vôňu cukroviniek. Pre veľa z nás je tento čas pokoja a pohody spojený bohužiaľ aj so zhonom okolo domácnosti a premýšľaním nad vianočnými darčekmi, ktoré sa nám opäť nepodarilo zabezpečiť v predstihu, a budú sa vymýšľať a zháňať pod tlakom. Všetkým našim zákazníkom by sme preto radi ušetrili stres s vyberaním darčekov a poskytli im praktického sprievodcu naším sortimentom s tipmi na konkrétne produkty, s ktorými nemôžete šliapnuť vedľa.


  V tomto článku vám ponúkneme tipy na skvelé darčeky ideálne pre vaše manželky, partnerky a dcéry. Pre mnohých z vás sa možno jedná o najproblematickejšiu položku na vašom zozname darčekov pre rodinu. A niet divu. Trh je produktmi pre slečny a dámy doslova preplnený. Ďalšou vecou je, že tieto ženy majú rady prekvapenia, zároveň však majú veľkú dávku osobného vkusu a všeobecný prehľad o trendoch a skrátka spoznajú, aká je kvalita vybraného darčeka. Vybrali sme teda z širokej škály nášho sortimentu top produkty, ktorými zaručene potešíte každú modernú ženu.


  Poďme si teraz predstaviť tipy na darčeky, ktorými môžete tento rok vaše manželky či dcéry pri vianočnom stromčeku oslniť:

  Kožená kabelka Noelia Bolger z kože saffiano.


  Počuli ste už o koži saffiano? Je to skvelý výdobytok módneho priemyslu poslednej doby. Vďaka špeciálnemu a technologicky náročnému spracovaniu kože, získava materiál saffiano koža veľmi praktické vlastnosti, z ktorých vyniká najmä vysoká odolnosť materiálu.


  Kvalitná kabelka našej originálnej značky Noelia Bolger je vynikajúcou voľbou pre modernú ženu, ktorá nevyužíva kabelku len ako príležitostný módny doplnok pre spoločenskú príležitosť, ale ktorá vie, čo od svojej kabelky chce a potrebuje, aby bola jej spoľahlivou spoločníčkou pre celý deň plný pochôdzok a rokovaní a ktorá bude za všetkých okolností šik.


  Elegantný batoh Tangerin


  Dámsky elegantný batoh je skvelou voľbou. Jedná sa o vysoko moderný a trendy doplnok, ktorý je aktuálne veľmi “in”. Ak si vaša pani či slečna na kabelky príliš nepotrpí alebo má naopak už plnú skriňu kabeliek, môžete ju potešiť touto sviežou alternatívou. Elegantný batoh Tangerin zo syntetickej kože so vzhľadnou chlopňou ponúkame v piatich farebných variantoch.


  Peňaženka Carmelo z lakovanej kože


  Kvalitnou koženou peňaženkou pre vašu milú dámu, nemôžete nikdy urobiť chybu. Naše peňaženky značky Carmelo z lakovanej kože predstavujú veľkú dávku luxusu a elegancie. U koženej peňaženky dámy určite ocenia originalitu, na čo sa u našich značiek môžete spoľahnúť. Spojenie jedinečného dizajnu s materiálom z lakovanej kože predstavuje rafinovanú kombináciu pre darček pod stromček. Lesk luxusného materiálu sa po rozbalení darčeka iste ihneď odrazí vo spokojnom pohľade vašej ženy či dcéry.