Módne tipy:

Malá pánska crossbody taška – praktická a pohodlná

Preč sú dni nosenia batohu zo školských rokov alebo opotrebované športové tašky. Teraz si môžete cez rameno dať niečo štýlového – malú pánsku crossbody tašku.

Jedná sa o menšiu praktickú tašku, ktorá sa nosí cez rameno, alebo krížom cez chrbát. Tašky typu crossbody sú bezpochyby jedným z najpopulárnejších pánskych doplnkov, ktoré v sebe snúbia módu s nutnou dávkou funkčnosti. Neoddiskutovateľnou výhodou pri nosení crossbody tašiek je pohodlie a voľnosť pohybu.

Na kabelka.sk nájdete pestrú škálu kožených pánskych crossbody tašiek značky Poyem v nadčasových farebných odtieňoch. Vďaka popruhu s nastaviteľnou dĺžkou si môže každý muž tašku upraviť podľa svojej výšky. Okrem štýlového doplnku je pánska taška crossbody aj praktickým spoločníkom, do ktorého je možné bezpečne a prehľadne uschovať základné veci, ktoré moderný muž potrebuje mať stále pri sebe. Vo vnútri tašky je vrecko na mobilný telefón a zipsové vrecko na drobnosti. Na prednej a zadnej strane sa nachádzajú uzatvárateľné vrecká. Či už chcete módnu pánsku tašku, športový vzhľad alebo nadčasový dizajn vášho doplnku, pánska crossbody je taška pre vás to pravé.