Malá kabelka – praktický a štýlový spoločník

Hľadáte dokonalý doplnok…

..na letné spoločenské podujatia? V našej kolekcii malých tašiek a vrecúšok na večierky nájdete presne to, čo potrebujete!

Slogan „Čo je malé, to je pekné“ dokonale vystihuje naše kabelky –sú štýlové a zároveň praktické. Či už sa chystáte na promócie, večierok alebo párty, do našich kabeliek sa zmestia všetky dôležité veci, ktoré potrebujete mať poruke.

Elegantné, praktické a rozmanité

Náš sortiment zahŕňa kabelky rôznych tvarov vrátane elegantných kabeliek a v širokej škále farieb. Vyberte si z klasickej čiernej, pastelových odtieňov modrej, ružovej a nude alebo odvážnej červenej pre odvážnejší vzhľad.

Niektoré z našich kabeliek zdobí reliéf alebo ozdobná retiazka, čo dodáva každému kúsku jedinečný nádych. Kolekcia obsahuje luxusné kožené varianty od Noelia Bolger, ako aj cenovo dostupnejšie syntetické kabelky od Le Sands, Tangerin alebo Carmelo, takže si každá žena môže vybrať podľa svojho vkusu a možností.

Vyberte si kabelku, ktorá vám vyhovuje

Buďte výnimočná na každej párty! Objavte v našom e-shope širokú ponuku malých večerných kabeliek a vyberte si vhodný doplnok na každú príležitosť!