Módne tipy:

Pánske aktovky

Pánske aktovky sú symbolom štýlu, elegancie, krásy a vkusu už dlhé desaťročia. Tento nadčasový pánsky doplnok skrátka z módy nikdy nevyjde. Vyraziť na pracovnú schôdzku s igelitovou taškou v ruke, alebo hodiť na chrbát pánskeho obleku batoh, je nielen módne, ale aj spoločenské faux pas. Kvalitná kožená pánska aktovka by mala byť prirodzenou ozdobou každého elegantného muža. Tento pánsky módny doplnok vyžaruje eleganciu aj funkčnosť a vyvoláva v spoločnosti veľmi dobrý dojem. Elegán v skvele padnúcom obleku doplnenom o vkusnú elegantnú koženú pánsku aktovku vzbudzuje obdiv svojho okolia.

Pánska aktovka je plochá obdĺžniková taška. Oproti tiež hojne využívaným pánskym kufríkom v minulosti sú pánske aktovky objemnejšie, poddajnejšie, a umožnia tak prenos väčších rôznorodých predmetov. Vo vnútri aktovky sa obvykle nachádza veľké hlavné vrecko, ktoré je lemované menšími vreckami a priehradkami, ktoré zaisťujú perfektnú rovnováhu a organizáciu útrob aktovky. Aktovky nielen skvelo vyzerajú, ale sú ideálnou batožinou pre prenášanie pracovných dokumentov, kníh, notebooku, mobilu, nabíjačiek a iných cenností, ktoré moderný muž potrebuje mať pri sebe. Pánske aktovky v našej ponuke sú spravidla vybavené rúčkou pre pohodlný úchop pri nosení v ruke, a vďaka nastaviteľnému popruhu poskytujú aj variant nosenia aktovky cez rameno.

Pánska aktovka môže byť vnímaná ako znamenie činorodých mužov, vyžaruje autoritu, profesionalitu, inteligenciu, skrátka všetko, čo chce moderný muž premietnuť do svojho zovňajšku a čo mu pomáha stúpať nahor na kariérnom rebríčku. Jej luxusný vzhľad dodá charizma každému mužovi a to nielen tým z businessu. Pánska aktovka nepatrí do rúk len riaditeľom a top manažérom, veľkej popularite sa aktovky tešia aj u úradníkov či u mužov, ktorí pri sebe skrátka chcú mať notebook a potrebné dokumenty, a pri tom si radi zachovajú štýl a podčiarknu svoj šarm. Či už využijete pánsku aktovku denne v rámci svojho zamestnania alebo len párkrát za rok pri špeciálnej príležitosti, mala by tvoriť súčasť vášho šatníka. Vďaka kvalitnému spracovaniu koženého materiálu vydrží aktovka mnoho rokov. Kvalitné spracovanie je alfou a omegou pánskych aktoviek. Nie je totiž horšia kombinácia než elegantný pánsky outfit doplnený ošúchanou, potrhanou a nekvalitnou pánskou aktovkou. Ak váhate, čím potešiť syna, otecka, dedka, manžela či partnera, kvalitná kožená aktovka je vhodným krásnym darčekom, ktorý urobí veľkolepý dojem, a zároveň im poslúži dlhý čas.