Bucket bag čiže mešec

Bucket bag pripomína mešec - kabelka.sk

Za týmto, pre niekoho možno trochu záhadným názvom sa skrýva relatívne nový trend vo svete kabeliek s jedinečným dizajnom. Ich názov bucket bag je originálny a ľahko zapamätateľný.

Názov je odvodený od samotného tvaru kabelky. V doslovnom preklade je bucket bag označovaná za tašku pripomínajúcu kýblik či vedro. Ide o hlbokú kabelku oválneho tvaru. Metaforické vyjadrenie “mešec” vychádza z neoddiskutovateľnej podobnosti vďaka sťahovacím šnúrkam v hornej časti kabelky.

Prečo si obľúbiť kabelku “mešec”?

Hoci sú bucket bag, čiže “mešce” relatívne novým prírastkom na trhu, u žien si získali veľkú obľubu. Hlavným dôvodom ich prosperity je správna rovnováha štýlu a užitočnosti. Zmyslom bucket bag je jednoduchosť vnútornej časti kabelky, tak aby sa do vášho “mešca” zmestilo čo najviac vecí.

Ďalšou nespornou výhodou kabelky je variabilita jej nosenia. Kabelku môžete nosiť v ruke či na zápästí, na ramene alebo krížom cez chrbát vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu.

Vzhľadom k tomu, že sú “mešce” štýlové aj priestranné, sú všestranným módnym doplnkom pre akúkoľvek príležitosť. Môžete ich nosiť aj na večierky a iné slávnostné príležitosti. Rovnako dobre ladia s trendmi a profesionálnym štýlom. Preto sú skvelou voľbou aj pre formálne i príležitostné použitie.

Na kabelka.sk nájdete niekoľko variantov bucket bag kabeliek z mäkkej poddajnej koženky a kože, ktoré sme pre väčšiu bezpečnosť vašich cenností v “mešcoch” vybavili ešte navyše magnetickým patentom v hornej časti kabelky v jednom prípade, a v druhom prípade zipsom v hornej časti kabelky.  Samozrejmosťou je vrecko na zips vo vnútri aj z vonkajšej časti tašky a dvojité vrecko na drobnosti.