Batohy do práce, do školy aj na výlet

Stále väčšie množstvo žien podľahlo kúzlu nosenia batohov namiesto kabeliek a vedzte že medzi nimi nie sú len stúpenkyne turistiky. Áno, predtým bol batoh spájaný výhradne so športovým štýlom a vnímaný ako čisto funkčná batožina do prírody. Zhruba od 70. rokov 20. storočia sa však batohy začali prepracovávať do sveta módy a získavať si svoje miesto medzi doplnkami mestských outfitov. Súčasné modely batohov sa už dávno vymanili zo škatuľky školských aktoviek a ruksakov do hôr. Tento stereotyp bol prelomený a z batohu sa stal vkusný a elegantný módny doplnok.

Ide o perfektné riešenie pre milovníkov pohodlia. Všetko, čo potrebujete na celý deň, či už to sú pracovné dokumenty, školské učebnice alebo veci na výlet, môžete mať v jednej batožine, ktorá ešte naviac dodá vášmu outfitu šmrnc. Súčasná móda borí všetky tabu, nemusíte sa teda ostýchať nosiť batoh dokonca aj k elegantnej sukni či k saku. Nosiť sa dá bez ohľadu na vek, individuálny štýl či módne preferencie. Batohy sú skrátka v móde.

Dámske batohy sú vhodným variantom pre celý deň strávený v meste, v práci, aj v škole. Môžete ich využiť na veľké množstvo aktivít. Okrem toho, že sa jedná o nevšedné módne doplnky, sú tiež pohodlné a praktické. Či už idete do práce, na prednášku, s kamarátkou do mesta na kávu, či vyrážate s priateľmi na výlet, batoh sa vám hodí vždy. Jeho nespornou výhodou je potom voľnosť rúk a rovné držanie chrbta.

Na módnom výslní sa teraz hrejú elegantné verzie kožených batohov, ktoré môžete využiť na pochôdzky po meste, do práce aj na večernú spoločenskú zábavu, ďalej farebné batohy s modernými originálnymi potlačami, ktoré dodajú vášmu outfitu drzosť a mladistvosť.

Trendy batôžik na výlet oceníte najmä v letných mesiacoch, kedy počasie po preleňošených zimných mesiacoch vyženie ľudí von a hojným plánom na voľné chvíle je cestovanie s priateľmi a poznávanie   nových miest a zaujímavých miest. Viete si predstaviť, že na tieto aktivity so sebou nosíte ťažko naloženú kabelku? Inteligentné a elegantné riešenie vám obstará moderný trendy batoh. Môžete vyraziť objavovať nepoznané pohodlne a štýlovo. Váš chrbát sa vám  za to iste poďakuje.

Nesmieme zabudnúť na pánov. Pánske batohy sú oproti tým dámskym ďaleko väčšou klasikou. Páni ich nosia už dlhé roky a nepredpokladá sa, že by pánske batohy vôbec mohli vyjsť z módy. Nahliadnite do našej ponuky vkusných kvalitných pánskych batohov a určite si vyberiete svojho favorita.

Prezrite si na webových stránkach www.kabelka.sk našu širokú ponuku batohov a uvidíte, že je naozaj z čoho vyberať. Svoj batoh si tu určite nájde aj ten najnáročnejší zákazník. Či už preferujete pragmatickú eleganciu v podobe kvalitného čierneho koženého batohu, svieže odtiene a syntetický materiál či pútavé motívy originálnych potlačí, v našej pestrej ponuke si určite nájdete batoh podľa svojich predstáv.